Tak takhle ne, Machová...

19. října 2015 v 14:09 |  Ze života produkční
Takhle to nepůjde. Smlouva. Rozpočet. Další smlouva. Vy tam budete mít dobrovolníky? Tak taky smluvně ošetřit. Vzpomente si jak jsme to probírali.

Můj sen o jednoduchém, trochu punkovém projektu založeném na bázi To je super, pojdme se podílet, se rozplynul.
Ale nevzdávám se. Zkusím to i se smlouvama. Zapracuju na té manažerce v sobě. Zkusím pečlivě a pořádně ošetřit všechny aspekty projektu.

Základem je kvalitní projektový záměr. Mám na něj čas do čtvrtka. Ale to dám.

Základem je rozpočet. Snažím se oprostit od své původní beznákladové představy a snažím se utratit hypotetické peníze. Zkusíme si požádat a třeba peníze dostanem. Nepropadám přílišnému nadšení, protože je tady pořád šance, že dostanem prd. (Ale protože budeme mít samozřejmě napsaný kvalitní projektový záměr, tak dostanem všechno o co si řeknem, že?)

Pro mě osobně je ale základem mít lidi, o kterých vím, že se chtějí podílet. A to ne proto, že jim to řekl IS, nebo vedoucí oboru, ale proto že se chtějí naučit něco nového. Proto, že je jejich práce baví. Proto, že chtějí vytvořit něco, co ještě před nimi nikdo nevytvořil. A těší mě, že takové lidi kolem sebe mám. Lidi, kteří nejenom že jsou pro tu práci nadšení a zapálení, ale sami přicházejí s novými nápady a impulzy jak ještě náš projekt vylepšit.
A díky takovým lidem mám chut se do toho vrhnout a zapracovat i ty otravné a (ne)srozumitelné smlouvy, rozpočty a analýzy. A já to dám.

Do čtvrtka.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míša Míša | 20. října 2015 v 20:47 | Reagovat

Ten poslední odstavec je tak moc jako proslov amerického prezidenta, až jsem čekala závěr typu: "Bůh nám žehnej" :D

2 pamatkymebavi pamatkymebavi | 10. listopadu 2015 v 13:14 | Reagovat

Bůh nám žehnej... Pozitivní přístup chápeš :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama